Persoane care să colecteze date – Norvegia

Persoane care să colecteze date
Unde? Larvik, Norvegia
Despre locul de muncă: vă veți ocupa de colectarea prețurilor la carburanți din Larvik și din împrejurimi. Apoi veți trimite datele la firmă prin intermediului sistemului web.
Ce condiții trebuie să îndepliniți, pentru a obține locul de muncă? Trebuie să aveți permis de conducere și mașină. De asemenea, trebuie să avei cunoștințe de bază în ceea ce privește utilizarea Internetului. În plus, trebuie să comunicați fluent în limba engleză. Este important să fiți persoane precise, atente la detalii.
Vă interesează locul de muncă? Trimiteți CV-ul cât mai curând pe adresa de e-mail [email protected] (înainte de 10 iulie 2016)
Despre angajator:
Informed Sources (Norway) AS
Lindego 6
60-573 Poznan
Polen
Telefon: +48 662 078 984
E-mail: [email protected]
NOTĂ: Site-ul www.vikingi.ro nu este agenție de recrutare și nu intermediază angajarea pentru posturile vacante publicate în anunțurile cu locuri de muncă. Persoanele interesate pot contacta în mod direct angajatorii, la adresele de contact care apar în cuprinsul anunțului.
Sursa: www.nav.no
A consemnat Lidia Rusu
Lasă un răspuns